Pieczątki w naszym firmowym życiu towarzyszą nam na każdym kroku, niemalże codziennie jesteśmy zmuszeni coś podstemplować naszymi danymi oraz nazwą naszej działalności. Mając to na uwadze oferujemy projektowanie i wyrób pieczątek i stempli wszelkiego rodzaju. Mogą to być:

  • pieczątki automatyczne używane w każdej z firm,
  • kieszonkowe, praktyczne, małe mieszczące się w każdej kieszeni, które można zabrać ze sobą, posiadają możliwość dołączenia do kluczy,
  • datowniki,
  • dwudatowniki,
  • numeratory
  • suche pieczęcie
  • pieczątki w długopisie.

Pieczątki wyrabiane są na miejscu w Koszalinie, gdzie jest możliwość zamówienia pieczątki w ekspresowym, krótkim czasie. Element stemplujący wykonany jest laserem optycznym co gwarantuje najwyższą jakość wykonania i precyzji. Daje to również możliwość naniesienia znaku graficznego identyfikującego firmę.


PIECZĄTKI FIRMOWE

Nasze usługi to także projektowanie i wyrób wszelkiego rodzaju pieczątek oraz stempli. Mogą to być pieczątki automatyczne używane w każdej z firm, kieszonkowe, praktyczne, małe mieszczące się w każdej kieszeni, które można zabrać ze sobą. Dodatkowo posiadające możliwość doczepienia do kluczy czy smyczy. Posiadamy oprawy firm Colop, Wagraf, Trodat i Shiny.

Oprawy do pieczątek mogą mieć różne kształty (prostokątne, kwadratowe, okrągłe, owalne i trójkątne), co daje szerokie możliwości zastosowania. Każdy rodzaj występuje ponadto w różnych rozmiarach i kolorach.

Ponadto producenci opraw oferują co jakiś czas nowości dzięki czemu możemy zaoferować oprawy z spersonalizowanymi wydrukami, oprawy ekologiczne wytworzone z materiałów z recyklingu czy oprawy w mocnych odblaskowych kolorach, które z łatwością można odszukać na dnie damskiej torebki czy głębokiej szufladzie biurka.


DATOWNIKI

W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz datowników, dwudatowników, minidatowników oraz numeratorów o różnych rozmiarach, kolorach i kształtach. Datowniki można stosować do znaczenia korespondencji, dokumentów i wszelkiego rodzaju pism np. w urzędach oraz na poczcie.


PIECZĄTKI Z LOGO

Polecamy projektowane na życzenie klienta pieczęcie artystyczne, które będą ozdobą każdego dokumentu. W pieczątce może być zawarte logo firmy, herb szkoły, powiatu, gminy itp. Pozna znakami firmowymi i znakami identyfikacji można wykonać emblematy lub grafiki okolicznościowe, świąteczne a także edukacyjne. Istnieje także możliwość wykonania pieczątki z Twoim zdjęciem, które można wykorzystać do znakowania swoich dokumentów, listów czy książek.