W ramy oprawia się dużo i coraz więcej różnych rzeczy. Coraz większa dostępność oraz niskie ceny sprawiają, że coraz chętniej wieszamy na ścinach nie tylko piękne obrazy, ale również wydruki cyfrowe, zdjęcia, grafiki oraz inne rzeczy takie jak pamiątkowe gazety, lustra czy rzadkie ususzone gatunki roślin.
Do najczęściej oprawianych rzeczy w ramy należą:

obrazy,
grafiki,
szkice,
hafty (krzyżykowe, wstążkowe),
wydruki zdjęć.
Szczególnymi rzeczami jakie są oprawiane w ramy są różnego rodzaju podziękowania drukowane, złocone, wykonane z laminatów dla urzędów. Taka oprawa poza dobraną ramą do charakteru uroczystości i oprawianej rzeczy może być dodatkowo wzbogacone tłem z eleganckiego materiału.


RAMY DREWNIANE

Oferujemy szeroki wybór ram drewnianych do różnego rodzaju opraw obrazów, grafik, dzieł sztuki, wydruków, które będą zdobiły nasze ściany nie tylko w domach ale również w firmach, gabinetach, kościołach czy muzeach. Posiadamy wybór ram w szerokim zakresie kolorystycznym (odcienie brązu, mahoniu, złote, srebrne oraz kolory mieszane) jak i wzorów (ramy ozdobne, proste z elementami florystycznymi) oraz szerokości. Powierzone nam obrazy możemy oprawić w dobraną u nas na miejscu ramę.


RAMY ALUMINIOWE

Oprawy można również dokonywać w proste, lecz eleganckie ramy aluminiowe. Nadają się one do opraw uroczystych podziękowań, dyplomów, wyróżnień czy nagród. Pasują one wówczas do nowoczesnych wystrojów gabinetów czy salonów.


PASSEPARTOUT (PASPARTU)

Do opraw posiadamy szeroki wybór passepartout, dzięki którym twoje dzieło będzie jeszcze bardziej wyeksponowane. Jego zastosowanie działa jak pole ochronne, i postrzeganie wszystkich detali jest wówczas niczym niezakłócone.