SZYLDY REKLAMOWE

SZYLDY FIRMOWE DRUKOWANE

Szyldy drukowane to nic innego jak kolorowe wydruki na folii samoprzylepnej które naklejane są na blachę i później wieszane w odpowiednim miejscu. Wydruk następuje na foliach o odpowiedniej trwałości oraz dodatkowo jest laminowany w celu zachowania pełni kolorów w dłuższym okresie czasu. Wydruk szyldów może być na foli odblaskowej co przy odpowiedniej lokalizacji daje po zmroku fantastyczne rezultaty.

Taka reklama wizualna może być również wyklejane z folii ciętej jednokolorowej złożonych w konfiguracji z kilku kolorów. Przewagą tych typów jest możliwość użycia niestandardowych kolorów, których nie można otrzymać w klasycznym druku. Tymi kolorami są złota, srebrna i brązowa folia błyszcząca oraz folie odblaskowe, rażące o intensywnych fluorescencyjnych kolorach. Ciekawą opcją jest folia fotoluminescencyjna, czyli taka która po naświetleniu w dzień oddaje światło przez pewną ilość czasu po zmroku.

SZYLDY FIRMOWE WYCINANE LASEROWO

Inną bardziej ciekawą formą reklamy oferowaną przez nas są szyldy i tablice wycinane (grawerowane) laserowo z tworzyw sztucznych takich jak pleksi, czy laminat grawerski. Szyldy takie są bardzo estetyczne, znakomicie się prezentują zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Możliwość łączenia wielu różnych materiałów daje niesamowite możliwości. Najczęstsze materiały z których powstaje taka reklama to: pleksa przezroczysta oraz kolorowa, laminat grawerski imitujący szczotkowany metal w różnych odcieniach, sklejka oraz folie kolorowe i mrożone czy piaskowe. Stworzone w ten sposób szyldy czy tablice informacyjne z połączonych materiałów tworzą bardzo estetyczne i ciekawe projekty umieszczane na elewacji na kołkach dystansowych srebrnych lub złotych jak i również wewnętrznie z logo i nazwą firmy.

LITERY PRZESTRZENNE

Nazwy własne bardzo ciekawie wyglądają na budynkach jako litery przestrzenne, nazywanymi również 3d. Wycinane są ze styropiany czy styroduru, którym nadawany jest odpowiedni kolor, oraz zabezpieczenie przez zamontowaniem.


WITRYNY SKLEPOWE

PROJEKTOWANIE I OKLEJANIE WITRYN SKLEPOWYCH

Oferujemy również projekty i wykonanie oklejenia z witryn sklepowych. Projekty tworzone są zawsze z obowiązującymi trendami zgodnie z preferencjami klientów. Wyklejanie i sam wydruk może być z folii tradycyjnej jak i siatki One Way Vision (folia przepuszcza światło) . Kolejną możliwością jest grafika z foli ciętej. Wówczas mamy możliwość skorzystania z wielu niestandardowych rodzajów folii np. piaskowej w odcieniu złocistym, srebrzystym, czy mlecznym, folii translucen czyli takich, które są zabarwione i przepuszczają światło.


KASETONY PODŚWIETLANE

Wykonujemy kasetony reklamowe podświetlane (reklama świetlna) dowolnego rozmiaru wieszane na elewacji przed witryną. Po zmroku kasetony świetlne poprzez swoje ciekawe barwy i kształty znakomicie przyciągają wzrok, wyróżniają się w śród innych reklam które są wówczas mniej widoczne.


OKLEJANIE SAMOCHODÓW

Projektujemy oraz realizujemy oklejanie samochodów czyli reklamy na samochodach, plandekach i przyczepkach. Projekty realizujemy zarówno na siatce, folii wylewnej jak i z folii ciętej. Naszym klientom zapewniamy najwyższej jakości wykonanie oraz oryginalne projekty graficzne.


GADŻETY REKLAMOWE

Oferujemy gadżety reklamowe z logo firmowym nadrukiem lub grawerowane laserowo, bądź inną grafiką na życzenie klienta. W swojej ofercie posiadamy grawerowane kubki, grawerowane długopisy, grawerowane breloki kryształowe, metalowe i drewniane, butony różnej wielkości, czapki i koszulki z nadrukami, proporczyki, przypinki z laminatu oraz wiele więcej ciekawych rzeczy na różne okazje.


POZOSTAŁE MATERIAŁY REKLAMOWE

Oferujemy różnego rodzaju produkty których nie znajdziecie Państwo w tradycyjnych sklepach typu tabliczki wejściowe, napisy na drzwi otwarcia godzin, tabliczki na ogrodzenie, tabliczki nagrobne, tablice rejestracyjne weselne, grafiki okolicznościowe oraz wiele innych.