PUCHARY

Oferujemy różnego rodzaju puchary sportowe, które idealnie nadają się na zawody i imprezy organizowane przez szkoły, kluby sportowe czy instytucje. Posiadamy komplety o różnej wielkości, i różnych kolorach oraz tematyce do nagradzania wszystkich stopni podium. Posiadamy również w naszej ofercie puchary sportowe z elementami szkła oraz innych materiałów. Do pucharów jest możliwość wykonania tabliczek grawerowanych laserowo z dowolnym tekstem lub grafiką, które będą stanowić dopełnienie wręczanego trofeum.

UNIWERSALNY KSZTAŁT

Puchary uniwersalne nie zawierają tematycznych akcentów w postaci piłek sportowych czy postaci sugerujących jakąś dyscyplinę sportową. Dlatego doskonale nadają się do uhonorowania zwycięzców w każdej dyscyplinie niekoniecznie typowo sportowej.

RÓŻNE WIELKOŚCI

Puchary w naszej ofercie bardzo często występują w trzech wielkościach, przyznawane trzem pierwszym zwycięzcom zawodów. Niektóre modele posiadają cztery wielkości umożliwiając wręczenie przez organizatora jednakowo tematycznych nagród większej ilości osób.

PODSTAWY PUCHARÓW

Poza kolorystyką, kształtem i wielkością trofea różnią się kostkami (podstawami). Są w różnych kolorach i wielkościach, najczęściej marmurkowe oraz jednolitym kolorze bardzo ciemnego drewna z wysokim połyskiem. Kostki mogą być kilkuczęściowe ze ściętymi narożnikami.

PERSONALIZACJA PUCHARÓW

Wszystkie puchary mogą zostać spersonalizowane w naszej firmie. Do każdego pucharu mamy możliwość dołączenia grawerowanej tabliczki z dowolnym tekstem oraz grafiką. Ilość tekstu uzależniona jest od wielkości kostki, która determinuje wielkość umieszczonej na niej tabliczce. Większe tabliczki można przymocować za pomocą ozdobnych łańcuszków za "uszy" kielicha (jeżeli dany model takie posiada).

DODATKOWO POLECAMY

Do pucharów polecamy serdecznie materiały towarzyszące takie jak:
- dyplomy,
- podziękowania,
- medale,
- plakaty,
- upominki,
- przypinki
... oraz wiele innych


STATUETKI

Oferujemy szeroką gamę statuetek tematycznych. Wśród figurek możemy wyróżnić statuetki myśliwskie (np. statuetki dzika, myśliwy, myśliwy z psem, myśliwy z sygnałówką, itp) sportowe (np. statuetki dedykowane dla piłki nożnej, bramkarz, piłkarz, złoty but, ale również statuetki sportów takich jak siatkówka, kręgle, piłka ręczna, itd), hobbystyczne (np.karty, szachy, nutki muzyczne, itd) uświetniające różnego rodzaju uroczystości, wydarzenia sportowe i imprezy okolicznościowe.

STATUETKI UNIWERSALNE

Posiadamy statuetki uniwersalne, które idealnie nadają się na każdego typu uroczystości czy gale. Uniwersalny charakter wzorów powoduje, że uhonorowani nimi mogą być osoby zasłużone w danej dziedzinie z ponadprzeciętnymi osiągnięciami.

STATUETKI SPORTOWE

Najszerszą gamą są statuetki sportowe takie jak piłka nożna z akcentami takimi jak but piłkarski dla króla strzelców zawodów, bramkarz, piłka itp oraz innych sportów jak koszykówka, siatkówka, karty, tenis stołowy i wiele innych.

STATUETKI MYŚLIWSKIE

Statuetki myśliwskie z motywami łowieckimi są bardzo efektownymi trofeami. Pośród nich możemy wyróżnić statuetki myśliwych w różnych pozach, z bronią, sygnałówką oraz psami. Statuetki zwierząt łownych takich jak dziki, jelenie.

STATUETKI WĘDKARSKIE

Statuetki wędkarskie są drugą ciekawą grupą nagród na zawody sportowe. Możemy wyróżnić postumenty ryb z naszych rodzimych łowisk takie jak karp, okoń, sandacz, szczupak czy pstrąg. Innymi są rodzajami są statuetki przedstawiające wędkarza z wędką na łowisku, czy łowiącego w podbierak zdobycz.

STATUETKI TEMATYCZNE

Statuetki co roku wydawane przez producentów zawierają bardzo wiele różnych wzorów.

DO STATUETEK POLECAMY


MEDALE SPORTOWE TEMATYCZNE, OKOLICZNOŚCIOWE I PINSY

Medale sportowe z możliwością personalizacji, nadają się na różnego rodzaju rywalizacje sportowe, nagrodzenie zdobywców podium, jak i również wyróżnienie za uczestnictwo w zawodach np. biegach przełajowych, maratonów, półmaratonów, zawodach rowerowych itp. Medale są w różnych rozmiarach, wśród których można wyróżnić średnice 70mm, 50mm, 45mm. Jest możliwość doboru dowolnej wstążki. Oferujemy również medale produkowanymi na zamówienie z indywidualnymi motywami grawerowanymi lub odlewanymi.


STATUETKI SZKLANE

Oferujemy statuetki szklane (kryształowe) różnej wielkości i kształtów (np. serce, jabłko, żagiel, prostokątne, itp). Doskonale nadają się jako nagrody i wyróżnienia na różnego rodzaju gale sportowe oraz biznesowe. Na statuetkach jest możliwość grawerowanie laserem napisów oraz grafik np. logo firmowego, logo sponsora, logo organizacji itd. Ponadto jest też możliwość umieszczania tabliczek grawerowanych na kostkach stanowiących podstawę statuetki.


GRAWERTONY

Grawertony doskonale nadają się na pamiątki ślubne oraz różnego typu podziękowania, listy gratulacyjne itp. Możliwość wykonywania kolorowego nadruku, zdjęcia czy grafiki na nich daje ogromne możliwości co sprawia że, grawertony są bardzo uniwersalnym upominkiem i nadają się na każdą okoliczność. Charakter może nadać grafika, którą możemy na państwa życzenie zaprojektować.


PODZIĘKOWANIA OKOLICZNOŚCIOWE

RODZAJE PODZIĘKOWAŃ (PAMIĄTEK) OKOLICZNOŚCIOWYCH

Oferujemy wykonanie różnych nietypowych podziękowań okolicznościowych. Dedykacje w naszym zakładzie najczęściej wykonywane są metodą grawerowania laserowego i złocone:
- na wesele dla rodziców
- na wesele dla świadków
- jubileusz pracy
- Komunia Święta
- pamiątka na Chrzest Święty
- na rocznicę ślubu (poniżej przedstawione są nazwy ważniejszych jubileuszy)
1 – papierowa
2 – bawełniana
5 – drewniana
10 – cynowa lub aluminiowa
15 – kryształowa lub szklana
20 – porcelanowa
25 – srebrna
30 – perłowa
35 – koralowa
40 – rubinowa
50 – złota
60 – diamentowa

WYRAŻENIA WDZIĘCZNOŚCI ZWIĄZANE Z UROCZYSTOŚCIAMI KALENDARZOWYM

- dzień babci, dzień dziadka
- dzień dzień mamy, dzień ojca
- zakończenie szkoły i podziękowanie dla wychowawcy
- przejście na emeryturę i podziękowanie za lata pracy w zakładzie

FORMA PAMIĄTKI

Formy podziękowań są bardzo zróżnicowane i obejmują bardzo wiele rzeczy. Na uroczystość weselną pary młode wręczają rodzicom pamiątkowe kryształowe szkła z grawerowanym tekstem , natomiast świadkom np. specjalnie wykonane na tą okazję kubki ślubne.

Na Chrzest święty wykonywane są natomiast grawery na gotowych pamiątkach przedstawiających wizerunek świętych. Oryginalną formą jest elegancka oprawa mini zastawy dla dziecka czyli łyżeczka, nóż i widelec ze srebra w ozdobnej ramie na atłasowym podkładzie.


PATERY

Patery podobnie jak szkła i grawertony są doskonałym upominkiem uszlachetniającym uroczystości. Ich kształt pozwala na umieszczenie tekstów o większej długości oraz grafik i motywów zdobniczych.